Hájovna

Areál Hájovny je kulturní srdce naší obce. Sbor dobrovolných hasičů spolu s Obecním úřadem zde pořádají množství kulturních akcí, jako jsou taneční zábavy, dětské dny, posvícení a mnoho dalších akcí, jejichž seznam naleznete například zde

Kromě zmíněných kulturních akcí Sbor dobrovoných hasičů v letní sezóně každý pátek a neděli Hájovnu otevírá pro veřejnost, a tak se zde můžete zastavit třeba na jedno pětipívo. Z naší stálé nabídky si samozřejmě bez problémů vyberou i škvrňata a nepiči. Každý pátek k jídlu podáváme klobásy z udírny. Na neděli je potřeba si jídlo dopředu objednat. 

Další informace naleznete například na www.facebook.com/hajovnahorky

Místní obyvatelé mají možnost si areál Hájovny pronajmout na soukromou akci. Podmínky pronájmu nalezneta zde

OTEVÍRACÍ DOBA

Květen - Září

Pá: 18:00 - 00:00
Ne: 17:00 - 22:00

OBJEDNÁVKA JÍDLA NA NEDĚLI

Každou neděli v letní sezóně si pro Vás Sbor dobrovolných hasičů připraví jinou kulinářskou specialitu. Jaké jídlo budeme následující neděli vařit Vám oznámíme pomocí SMS a na našich facebookových stránkách (www.facebook.com/hajovnahorky). Jídlo si můžete objednat pomocí SMS nebo telefonátu na telefonní číslo 604 924 156. Jídlo je potřeba si objednat nejpozději do čtvrtka do 16hod.

Pokud chcete, aby Vám pravidelně chodila SMS s informací o tom co následující neděli vaříme, oslovte Radka Sokola; osobně, nebo na telefoním čísle 604 924 156.